Asociația Elevilor din Constanța critică modul în care elevii sunt evaluați după 12 ani în învățământ! Sistemul de învățământ liceal trebuie regândit!
-
Actualitate
Asociația Elevilor din Constanța critică modul în care elevii sunt evaluați după 12 ani în învățământ! Sistemul de învățământ liceal trebuie regândit!
Săptămâna trecută, în perioada 4-6 martie au avut loc simulările naționale ale examenului de Bacalaureat. Elevii au fost dezamăgiți de…
Read More »