Culmea și Oituz rămân fără apă potabilă la robinete
-
Actualitate
Localitățile Mihail Kogălniceanu, Culmea și Oituz rămân fără apă potabilă la robinete
Astăzi, 15 februarie 2024, a survenit o avarie pe conducta de alimentare cu apă, cu diametrul de 355 mm, de…
Read More »